Çoklu Takvim
TR

Göçmenler, gurbetçiler ve gezginler için takvim aracı — Farsça, Gregoryen, Hicri, İbrani ve Çin takvimleri arasında tarihleri karşılaştırın.

Tevet 5789

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz
1
2
  • Köleliğin Kaldırılması Günü · Réunion
3
4
5
6
7
  • Noel
8
  • Aziz Stephen Günü · Alsace-Moselle
9
10
11
12
13
14
  • Yılbaşı
15
16
17
18
19
  • Üçkrallar Bayramı
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

İbrani — Tatiller

  • 2 Köleliğin Kaldırılması Günü Réunion (public_holiday)
  • 7 Noel (religious)
  • 8 Aziz Stephen Günü Alsace-Moselle (religious)
  • 14 Yılbaşı (public_holiday)
  • 19 Üçkrallar Bayramı (religious)

İş günleri ve tatiller

19 iş günü
8 Cuma
2 resmi tatil

Fransa resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.

Yılın tüm tatillerini gör →

Dünya Saati

Tahran
--:--:--
·
·
Riyad
--:--:--
·
·
Kudüs
--:--:--
·
·
İstanbul
--:--:--
·
·
Londra
--:--:--
·
·
New York
--:--:--
·
·
Dubai
--:--:--
·
·

Tevet 5789 takvimi

Tevet 5789 İbrani takviminde — tarihler, haftanın günleri ve tatiller aşağıda. Bu ayda 2 resmi tatil ve 3 dini tatil var.

Tevet 5789 tatilleri

  • Köleliğin Kaldırılması Günü Réunion Resmi tatil 2 Tevet 5789
  • Noel Dini tatil 7 Tevet 5789
  • Aziz Stephen Günü Alsace-Moselle Dini tatil 8 Tevet 5789
  • Yılbaşı Resmi tatil 14 Tevet 5789
  • Üçkrallar Bayramı Dini tatil 19 Tevet 5789

İş günleri ve tatiller

19 iş günü, 8 Cuma ve 2 resmi tatil, toplam 29 gün içinde.

Fransa resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.

SSS

Tevet 5789 kaç iş günü var?
Tevet 5789 toplam 29 gün içinde 19 iş günü var — 8 Cuma ve 2 resmi tatil, Fransa resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.
Tevet 5789 köprü günü var mı?
Tevet 5789 tek gün izinle köprü günü yok.
Tevet 5789 tatilleri neler?
Tevet 5789 ayında 2 resmi tatil ve 3 dini tatil var: Köleliğin Kaldırılması Günü (2 Tevet / 20 Aralık), Noel (7 Tevet / 25 Aralık), Aziz Stephen Günü (8 Tevet / 26 Aralık), Yılbaşı (14 Tevet / 1 Ocak) ve Üçkrallar Bayramı (19 Tevet / 6 Ocak).
Tevet 5789 miladi takvimde ne zamana denk gelir?
Tevet 5789 miladi takvimde 19 Aralık 2028 (Salı) gününden 16 Ocak 2029 (Salı) gününe kadar sürer.
Tevet 5789 içinde bir sonraki tatile kaç gün kaldı?
Bir sonraki tatil 2 Tevet tarihindeki Köleliğin Kaldırılması Günü, 873 gün kaldı.
Köleliğin Kaldırılması Günü 5789 hangi güne denk geliyor?
Köleliğin Kaldırılması Günü 5789 Çarşamba gününe denk gelir, 2 Tevet.