Çoklu Takvim
TR

Göçmenler, gurbetçiler ve gezginler için takvim aracı — Farsça, Gregoryen, Hicri, İbrani ve Çin takvimleri arasında tarihleri karşılaştırın.

Kislev 5788

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
  • Köleliğin Kaldırılması Günü · Réunion
21
22
23
24
25
  • Noel
26
  • Aziz Stephen Günü · Alsace-Moselle
27
28
29
30

İbrani — Tatiller

  • 20 Köleliğin Kaldırılması Günü Réunion (public_holiday)
  • 25 Noel (religious)
  • 26 Aziz Stephen Günü Alsace-Moselle (religious)

İş günleri ve tatiller

21 iş günü
8 Cuma
1 resmi tatil

Fransa resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.

Yılın tüm tatillerini gör →

Dünya Saati

Tahran
--:--:--
·
·
Riyad
--:--:--
·
·
Kudüs
--:--:--
·
·
İstanbul
--:--:--
·
·
Londra
--:--:--
·
·
New York
--:--:--
·
·
Dubai
--:--:--
·
·

Kislev 5788 takvimi

Kislev 5788 İbrani takviminde — tarihler, haftanın günleri ve tatiller aşağıda. Bu ayda 1 resmi tatil ve 2 dini tatil var.

Kislev 5788 tatilleri

  • Köleliğin Kaldırılması Günü Réunion Resmi tatil 20 Kislev 5788
  • Noel Dini tatil 25 Kislev 5788
  • Aziz Stephen Günü Alsace-Moselle Dini tatil 26 Kislev 5788

İş günleri ve tatiller

21 iş günü, 8 Cuma ve 1 resmi tatil, toplam 30 gün içinde.

Fransa resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.

SSS

Kislev 5788 kaç iş günü var?
Kislev 5788 toplam 30 gün içinde 21 iş günü var — 8 Cuma ve 1 resmi tatil, Fransa resmi tatilleri ve Cumartesi ve Pazar tatiline göre.
Kislev 5788 köprü günü var mı?
Kislev 5788 tek gün izinle köprü günü yok.
Kislev 5788 tatilleri neler?
Kislev 5788 ayında 1 resmi tatil ve 2 dini tatil var: Köleliğin Kaldırılması Günü (20 Kislev / 20 Aralık), Noel (25 Kislev / 25 Aralık) ve Aziz Stephen Günü (26 Kislev / 26 Aralık).
Kislev 5788 miladi takvimde ne zamana denk gelir?
Kislev 5788 miladi takvimde 1 Aralık 2027 (Çarşamba) gününden 30 Aralık 2027 (Perşembe) gününe kadar sürer.
Kislev 5788 içinde bir sonraki tatile kaç gün kaldı?
Bir sonraki tatil 20 Kislev tarihindeki Köleliğin Kaldırılması Günü, 507 gün kaldı.
Köleliğin Kaldırılması Günü 5788 hangi güne denk geliyor?
Köleliğin Kaldırılması Günü 5788 Pazartesi gününe denk gelir, 20 Kislev.